بازرگانی روغن کیان عرضه کننده انواع روغن های صنعتی
با روغن کیان در بازار اول باشید!

بازرگانی کیان با نام تجاری روغن کیان، طی دهه گذشته، در قالب سهامی خاص و با سرمایه بخش خصوصی فعالیت خود را در زمینه فروش اقلام مصرفی صنعتی آغاز نمود. در ادامه به لحاظ دارا‌بودن دانش فنی و اخذ تجارب متعدد و علاقه‌مندی سرمایه گذاران، به زمره مشاوران، طراحان و تامین کنندگان برترین برندهای تجهیزات صنعتی پیوست. درنهایت به یکی از بزرگترین و مطرح‌ترین شرکتهای ایرانی مبدل گشت که همواره بهترین محصولات از بنام‌ترین برندهای داخلی و خارجی را مطابق با نیاز مصرف در ایران انتخاب و ارائه می نماید.

روغن کیان

تحویل سریع کالا
در سراسر ایران عزیزمان
پشتیبانی فوق سریع
پاسخگویـی همه روزه
تضمین کمترین قیمت
مستقیم از کارخانه خرید کنید
پرداخت آنلاین و ایمن
مخصوص خرید تکی و جزیی

CATEGORY

دسته بندیـــ محصولات روغن کیان

روغن صنعتی (45)

روغن آب صابون (3)

روغن دنده صنعتی (7)

گریس صنعتی (10)

ضدیخ (8)

واسکازین

بازرگانی روغن کیان عرضه کننده انواع روغن های صنعتی

انواع روغن های صنعتی، گریس، ضدیخ، واسکازین از برند های مطرح ایرانی و خارجی

محصولاتـــ جدید
5/5
5/5

NEW

مطالبـــ جدید
اگر از علاقه مندان و دنبال کنندگان وب سایت روغن کیان باشید، قطعا تا الان متوجه شدین که روغن صنعتی دارای قیمت ها و کیفیت های متفاوتی است؛ به همین دلیل در این مقاله قصد داریم که به بررسی انواع روغن صننعتی ارزان بپردازیم.
انواع روغن توربین باید به طور منظم تغییر داده شود و با آخرین استانداردها و توصیه های تولیدکنندگان مطابقت داشته باشد تا عملکرد بهینه و طول عمر طولانی دستگاه های توربین تضمین شود.
روغن صنعتی در صنایع مختلف نقش ضروری دارند و ماشین آلات بدون آن ها نمی توانند به درستی کار کنند. روغن ترانسفورماتور یکی از این روغن ها است. در این مقاله توضیح می دهیم که روغن ترانسفورماتور شل (Shell) چیست و چه کاربردی دارد؟ اگر قصد خرید روغن شل را دارید، مطمئن شوید که کارایی لازم برای کاهش سایش و اصطکاک بین قطعات، حفظ قطعات ماشین آلات و حفاظت از تجهیزات مکانیکی و صنعتی را دارد. 

BLOG